Kategórie nehnuteľností

Novinky a aktuality

NAPÍSALI STE...

POĎAKOVANIE KLIENTOV

Tymto emailom by som sa Vam chcel velmi podakovat za Vase sluzby a Vas celkovy pristup. Velmi si vazime Vasu ochotu a snahu ktoru ste do nasej nehnutelnosti... viac...

CORALI Real, realitná spoločnosť, bola založená teamom realitných maklérov, ktorí sa tejto práci profesionálne venujú už niekoľko rokov.

Naším mottom je: "Šťastie a spokojnosť pod strechu Vášho nového príbytku".

Serióznym prístupom ku klientom a dodržiavaním morálnych a etických zásad sa snažíme o to, aby každý klient odchádzal od nás s pocitom, že sa obrátil na tú správnu realitnú kanceláriu. K našej práci pristupujeme s rešpektom a snahou klienta čo najviac odbremeniť od povinností spojených s realizáciou obchodného prípadu. Nehnuteľnosti pred zaradením do ponuky najskôr osobne skontrolujeme a preveríme. Pri klientoch sme od začiatku procesu predaja nehnuteľnosti až po odovzdanie kúpnych zmlúv na kataster a vybratie LV pre banku na uvoľnenie úveru, či vinkulácie a odovzdanie bytu.

               

Po dôkladnom preverení spôsobu našej práce sme sa od 1. júla 2013 stali členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS), čo nás zaväzuje dodržiavať etický kódex tejto asociácie. Zároveň sme členom Realitnej únie SR. Makléri absolvovali odborné školenia NARKS a Slovenskej realitnej agentúry (SORA), naďalej sa priebežne vzdelávajú.

Našu prácu sa snažíme robiť zodpovedne a hlavne s citom. Samozrejme, táto práca nás živí, no poďakovanie klientov, ktorým sme pomohli na ceste za vysnívaným bývaním, je pre nás tou najväčšou odmenou. Našim cieľom je, aby klienti odchádzali od nás spokojní a odovzdávali dobré referencie o nás svojmu okoliu.

V roku 2016 sme získali od firmy Centrum výskumu názorov zákazníkov s.r.o. hodnotenie "Dôveryhodná firma" (www.doveryhodnafirma.eu)

Na spoluprácu s Vami sa teší

                                                                   

                                                                                  team pracovníkov CORALI Real